Na mezinárodní závod do Francie odcestovala trenérka Katka Janečková se svými svěřenkyněmi Kristýnou Pálešovou, Martinou Strnadovou a Bárou Surovčíkovou. Z mužů se závodu zúčastnil Martin Vlk a hradčanský Martin Konečný. Nakonec obsadila Česká republika nádherné 2. místo! V ženách excelovala Kristýna Pálešová ve čtyřboji, i ve finále na jednotlivých nářadích. Získala celkem 4 zlaté (víceboj, bradla, kladina,družstva dívky). Neztratila se ani další brněnská závodnice Martina Strnadová, která si domů přiveze 3 bronzové medaile a 1 zlatou (víceboj, bradla, prostná, družstva dívky)
výsledky:
|
|
GAM |
GAF |
TOTAL |
1 |
UKRAINE |
103.100 |
63.100 |
166.200 |
2 |
REPUBLIQUE TCHEQUE |
98.500 |
67.250 |
165.750 |
3 |
POLOGNE |
97.500 |
62.575 |
160.075 |
4 |
CRIFMA |
93.450 |
62.375 |
155.825 |
5 |
BMS GYM |
70.600 |
39.425 |
110.025 |
6 |
INSEP |
99.550 |
xx |
99.550 |
7 |
ANGLETERRE |
98.250 |
xx |
98.250 |
8 |
ESPAGNE |
xx |
64.900 |
64.900 |
9 |
DUNKERQUE |
xx |
63.600 |
63.600 |
|
|
|
|
|
Palmares Individuels GAM |
|
|
|
|
Noms |
Equipes |
Total |
1 |
Konecny Martin 1984 |
Rép Tcheque |
50.700 |
2 |
Willig Arnaud 1985 |
INSEP |
49.850 |
3 |
Keatings Daniel 1990 |
Angleterre |
49.750 |
4 |
Pihotenko Sergiy 1985 |
Ukraine |
49.650 |
5 |
Hulboj Kamil 1985 |
Pologne |
49.600 |
6 |
Iakoubovsky Alexandr 1986 |
Ukraine |
49.300 |
7 |
Buryak Maxim 1981 |
Ukraine |
49.250 |
8 |
Fontenaud Cedric 1984 |
CRIFMA |
46.750 |
9 |
Boltnar Michal 1984 |
Rép Tcheque |
46.400 |
10 |
Smith Louis 1989 |
Angleterre |
46.350 |
11 |
Thomas Kristian 1989 |
Angleterre |
47.950 |
12 |
Vlk Martin 1980 |
Rép Tcheque |
44.700 |
13 |
Chou Puthirith 1985 |
CRIFMA |
44.250 |
14 |
Toussaint Florian 1988 |
BMS Gym |
40.600 |
15 |
Lis Pszemyslaw 1986 |
Pologne |
38.350 |
16 |
Wignanitz Raphael 1984 |
INSEP |
34.150 |
17 |
Lvszarz Marek 1986 |
Pologne |
32.750 |
18 |
Sabot Hamilton 1987 |
INSEP |
32.650 |
19 |
Fauquembergue Sylvain 1985 |
CRIFMA |
31.400 |
20 |
Carré Ludovic 1991 |
BMS Gym |
29.900 |
21 |
Meunier Bastien 1992 |
BMS Gym |
25.400 |
|
|
|
|
Palmares Individuels GAF |
|
|
|
|
Noms |
Equipes |
Total |
1 |
Palesova Kristyna 1991 |
Rép Tcheque |
34.575 |
2 |
Choa Escolar Thais 1990 |
Espagne |
32.650 |
3 |
Strnadova Martina 1990 |
Rép Tcheque |
32.625 |
4 |
Valova Tatyana 1990 |
Ukraine |
32.575 |
5 |
Thoule Emilie 1989 |
CRIFMA |
32.225 |
6 |
Hars Magaly 1979 |
Dunkerque |
31.925 |
7 |
Pulgarin Mélodie 1989 |
Espagne |
31.800 |
8 |
Schutt Emilie 1983 |
Dunkerque |
31.675 |
9 |
Litewka Joanna 1986 |
Pologne |
31.375 |
10 |
Tajdus Marta 1988 |
Pologne |
31.075 |
11 |
Tsuro Yuliya 1992 |
Ukraine |
30.525 |
12 |
Picardon Cindy 1985 |
CRIFMA |
29.925 |
13 |
Alcala Sara 1988 |
Espagne |
29.875 |
14 |
Lazar Alisa 1990 |
Ukraine |
29.650 |
15 |
Rontard Delphine 1989 |
CRIFMA |
29.050 |
16 |
Szczawinska Sara 1991 |
Pologne |
27.475 |
17 |
Dandre Albane 1981 |
Dunkerque |
27.350 |
18 |
Surovcikova Barbora 1990 |
Rép Tcheque |
23.300 |
19 |
Kagbadou Mélanie 1995 |
BMS Gym |
20.775 |
20 |
Cournac Marion 1994 |
BMS Gym |
18.100 |
21 |
Mauras Audrey 1993 |
BMS Gym |
17.750 |
|
|
|
|
|
Noms |
Equipes |
Saut |
1 |
Pulgarin Melodie |
ESP |
8.531 |
2 |
Valova Tatyana |
UKR |
8.468 |
3 |
Thoule Emilie |
CRIFMA |
8.450 |
4 |
Litwenka Joanna |
POL |
8.125 |
5 |
Lazar Alisa |
UKR |
8.031 |
|
|
|
|
|
Noms |
Equipes |
Barres |
1 |
Palesova Kristyna |
CZE |
9.200 |
2 |
Valova Tatyana |
UKR |
8.500 |
3 |
Strnadova Martina |
CZE |
8.012 |
4 |
Escolar Thais |
ESP |
7.725 |
5 |
Tadjus Marta |
POL |
6.650 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Noms |
Equipes |
Poutre |
1 |
Palesova Krystina |
CZE |
8.288 |
2 |
Schutt Emilie |
DUNKERQUE |
8.038 |
3 |
Hars Magaly |
DUNKERQUE |
7.775 |
4 |
Escolar Thais |
ESP |
7.425 |
5 |
Tsura Yuliya |
UKR |
6.550 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Noms |
Equipes |
Sol |
1 |
Pulgarin Melodie |
ESP |
8.225 |
2 |
Schutt Emilie |
DUNKERQUE |
7.987 |
3 |
Strnadova Martina |
CZE |
7.900 |
4 |
Thoule EMilie |
CRIFMA |
7.875 |
5 |
Surovcikova Barbora |
CZE |
7.825 |