Gymnastická školička

II.pololetí začíná 12.2.2024

Volná místa: 

Blešky + Mravenečci nováčci: pondělí 9:00 

Želvičky: pondělí 10:40 středa 10:40 čtvrtek 9:50/10:40 pátek 9:00 

Zajíčci: pondělí 9:50 čtvrtek 9:50

Opičky s rodiči: pondělí 10:40 středa 15:00 pátek 15:00

Opičky bez rodičů:  čtvrtek 15:00 

Tygříci: pondělí 15:30 úterý 13:30

Berušky/Klokánci: pondělí 13:30/15:00/17:00 středa 13:30 

Pro případné informace o volných místech pište hned na mail - gymnastickaskolicka@seznam.cz jméno, příjmení a datum narození dítěte a váš tel.):               

 

2023/2024 Gymnastická školička  - děti narozené 2022 - 2018

cvičení pro rodiče s dětmi a cvičení pro děti

  • základní pohybové návyky + základy sportovní gymnastiky
  • zábavná a hravá forma
  • rozvoj koordinace, rovnováhy, osobnosti a láska k pohybu 
  • profi trenéři, řád, disciplína a pravidla 

Přečtěte si prosím pravidla registrací i platební podmínky!

Rozdělení dětí:

KATEGORIE DATUM NAROZENÍ DÍTĚTE
Blešky  2022 - nováčci 
Mravenečci  leden 2022 - červen(ec) 2022 (vždy s rodiči)
Želvičky červenec 2021 - prosinec 2021 (vždy s rodiči)
Zajíčci  leden 2021 - červen 2021 (vždy s rodiči)
Opičky 2020 SR (s rodiči), BR (bez rodičů)
Tygříci  2019 (bez rodičů)
Berušky/Klokánci 2018  ( holky a kluci - bez rodičů) starší po domluvě

Rozvrh hodin II.pololetí 2023/2024:

Pondělí                                                                                      

9:00 - 9:45 Blešky Lidovka
9:00 - 9:45 Mravenečci 2.p Beruška
9:00 - 9:45 Mravenečci tělocvična SG
9:00 - 9:45 Zajíčci 3.p DC
9:50 - 10:35 Želvičky tělocvična SG
9:50 - 10:35 Želvičky 2.p Beruška 
9:50 - 10:35 Zajíčci 3.p DC
10:00 - 10:45 Blešky Lidovka
10:40 - 11:25 Želvičky 2.p Beruška
10:40 - 11:25 Zajíčci/Opičky SR tělocvična SG
10:40 - 11:25 Zajíčci/Opičky SR 3.p DC
13:30 - 14:50! Tygříci 2.p Beruška
13:30 - 14:50! Berušky/Klokánci 3.p DC
15:00 - 16:20! Berušky/Klokánci 2.p Beruška
15:30 - 16:50! Opičky BR/Tygříci Lidovka
16:30 - 17:20 Opičky SR 2.p Beruška
17:00 - 18:20! Berušky/Klokánci Lidovka
17:30 - 18:50! Tygříci 2.p Beruška

Úterý

9:00 - 9:45 Mravenečci 2.p Beruška
9:00 - 9:45 Zajíčci 3.p DC
9:50 - 10:35 Mravenečci 2.p Beruška
10:00 - 10:45 Zajíčci 3.p DC
10:40 - 11:25 Želvičky 2.p Beruška
13:30 - 14:50! Tygříci  2.p Beruška/DC
15:00 - 15:50 Opičky SR Lidovka
15:00 - 15:45 Zajíčci 2.p Beruška
16:30 - 16:50 Tygříci  Lidovka
16:00 - 16:50 Opičky SR 2.p Beruška
17:00 - 17:50 Opičky SR Lidovka
17:00 - 18:20 Berušky/Klokánci 2.p Beruška

Středa

9:00 - 9:45 Blešky Lidovka
9:00 - 9:45 Mravenečci 2.p Beruška
9:50 - 10:35 Želvičky 2.p Beruška
10:40 - 11:25 Želvičky 2.p Beruška
10:00 - 10:45 Blešky Lidovka
13:30 - 14:50! Berušky/Klokánci 2.p Beruška
15:00 - 15:50 Opičky SR 2.p Beruška
16:00 - 16:50 Zajíčci Lidovka
16:00 - 16:50 Opičky BR 2.p Beruška
17:00 - 17:50 Opičky SR Lidovka
17:00 - 18:20! Tygříci  2.p Beruška

Čtvrtek

9:00 - 9:45 Mravenečci 2.p Beruška
9:00 - 9:45 Mravenečci 3.p DC
9:00 - 9:45 Želvičky tělocvična SG
9:50 - 10:35 Želvičky 2.p Beruška
9:50 - 10:35 Zajíčci tělocvična SG
9:50 - 10:35 Mravenečci 3.p DC
10:40 - 11:25 Zajíčci/Opičky SR tělocvična SG
10:40 - 11:25 Želvičky 2.p Beruška
13:30 - 14:50! Opičky BR/Tygříci 2.p Beruška
15:00 - 15:50 Opičky BR 2.p Beruška
16:00 - 16:50 Tygříci 2.p Beruška
17:00 - 18:20! Berušky/Klokánci 2.p Beruška

Pátek

9:00 - 9:45 Želvičky 2.p Beruška
9:00 - 9:45 Želvičky 3.p DC
9:00 - 9:50 Opičky SR 3.p DC
9:50 - 10:35 Mravenečci 2.p Beruška
10:00 - 11:30! Opičky BR/Tygříci/Berušky/Klokánci 3.p DC
10:40 - 11:25 Želvičky 2.p Beruška
13:30 - 14:50! Berušky/Klokánci 3.p DC
13:30 - 14:50! Tygříci 2.p Beruška
15:00 - 15:50 Opičky SR 2.p Beruška
16:00 - 16:50 Opičky BR 2.p Beruška
17:00 - 18:20! Tygříci 2.p Beruška

!  - lekce 80/90 min

Vyhrazujeme si právo na změnu trenéra!