Gymnastická školička

I.pololetí 24/25

3.6. 2024 bude spuštěna registrace pro stávající děti přes klubovou platformu. Noví zájemci se mohou registrovat od 10.6. 2024

Pro více informací sledujte naše nové webové stránky https://gymnastika.tjsokolbrno1.cz/gymnasticka-skolicka

Pro případné informace  pište hned na mail - gymnastickaskolicka@seznam.cz jméno, příjmení a datum narození dítěte a váš tel.):               

 

2024/2025 Gymnastická školička  - děti narozené 2023 - 2019 

cvičení pro rodiče s dětmi a cvičení pro děti

  • základní pohybové návyky + základy sportovní gymnastiky
  • zábavná a hravá forma
  • rozvoj koordinace, rovnováhy, osobnosti a láska k pohybu 
  • profi trenéři, řád, disciplína a pravidla 

Přečtěte si prosím pravidla registrací i platební podmínky!

Rozdělení dětí:

KATEGORIE DATUM NAROZENÍ DÍTĚTE
Mravenečci  leden 2023 - červen(ec) 2023 (vždy s rodiči)
Želvičky červenec 2022 - prosinec 2022 (vždy s rodiči)
Zajíčci  leden 2022- červen 2022 (vždy s rodiči)
Opičky 2021 SR (s rodiči), BR (bez rodičů)
Tygříci  2020 (bez rodičů)
Berušky/Klokánci 2019  ( holky a kluci - bez rodičů) starší po domluvě

Rozvrh hodin II.pololetí 2023/2024:

Pondělí                                                                                      

9:00 - 9:45 Mravenečci  Beruška/Radka
9:00 - 9:45 Mravenečci DC VS/Lucka
9:00 - 9:45 Zajíčci SG
9:50 - 10:35 Mravenečci Beruška/Radka
9:50 - 10:35 Želvičky DC VS/Lucka
9:50 - 10:35 Zajíčci SG
10:40 - 11:25 Želvičky Beruška/Radka
10:40 - 11:25 Želvičky DC VS/Lucka
10:40 - 11:25 Opičky SR SG
13:30 - 14:50 Tygříci Beruška
13:30 - 14:50 Berušky/Klokánci DC VS
15:00 - 15:45 Zajičci Beruška
15:50 - 16:35 Opičky SR Beruška
16:40 - 17:25 Opičky SR Beruška
17:30 - 18:50 Tygříci Beruška

Úterý

9:00 - 9:45 Mravenečci Beruška/Gina
9:00 - 9:45 Zajíčci SG/Radka
9:00 - 9:45 Mravenečci DC VS/Lucka
9:50 - 10:35 Želvičky Beruška/Gina
10:00 - 10:45 Želvičky DC VS/Lucka
10:00 - 10:45 Zajíčci SG/Radka
10:40 - 11:25 Želvičky Beruška/Gina
13:30 - 14:50 Berušky/Klokánci Beruška
15:00 - 15:45 Opičky SR Beruška
16:00 - 16:45 Zajíčci Beruška
17:00 - 18:20 Tygříci Beruška

Středa

9:00 - 9:45 Mravenečci Beruška/Jitka
9:30 - 10:15    
9:50 - 10:35 Mravenečci Beruška/Jitka
10:30- 11:15    
10:40 - 11:25 Želvičky Beruška/Jitka
13:30 - 14:50 Berušky/Klokánci Beruška
15:00 - 15:50 Tygříci Beruška
16:00 - 16:50 Opičky BR Beruška
17:00 - 18:20 Tygříci  Beruška

Čtvrtek

9:00 - 9:45 Mravenečci Beruška/Anet
9:00 - 9:45 Mravenečci DC MS/Gina
9:00 - 9:45 Zajíčci SG/Lucka
9:50 - 10:35 Želvičky Beruška
9:50 - 10:35 Mravenečci DC MS/Gina
9:50 - 10:35 Zajíčci SG/Lucka
10:40 - 11:25 Želvičky Beruška/Anet
10:40 - 11:25 Opičky SR SG/Lucka
13:30 - 14:50 Tygříci Beruška
15:00 - 15:50 Opičky BR Beruška
16:00 - 16:50 Tygříci Beruška
17:00 - 18:20 Berušky/Klokánci Beruška

Pátek

9:00 - 9:45 Želvičky Beruška
9:00 - 9:45 Želvičky 2 DC VS/Lucka
9:00 - 9:50 Opičky SR DC VS/Radka
9:50 - 10:35 Mravenečci Beruška
10:00 - 11:30 Opičky BR/Tygříci/Berušky/Klokánci DC VS MS/Radka/Lucka
10:40 - 11:25 Želvičky Beruška
13:30 - 14:50 Berušky/Klokánci DC MS
13:30 - 14:50 Tygříci Beruška
15:00 - 15:50 Opičky SR Beruška
16:00 - 16:50 Opičky BR Beruška
17:00 - 18:20 Berušky/Klokánci Beruška

Vyhrazujeme si právo na změnu trenéra! Změna trenéra není důvodem ke zrušení rezervace místa!

Beruška - tělocvična 2.patro

DC VS MS - tělocvična 3.patro

SG - tělocvična -1.patro

lekce SR (s rodiči) 45 min

lekce BR (bez rodičů) 50 min, 80 min